YÖNETİM     ANASAYFA         ADANA         KURUM         MEVZUAT         YAYINLAR         İLETİŞİM         BİLGİ EDİNME          DÖKÜMANLAR          BİZE ULAŞIM
Müdür
Koordinasyon
Personel İletişim
  BİRİMLER
Eğitim ve Yayım Hizmetleri Birimi
Bitkisel Üretim Birimi
Tarımsal Mekanizasyon ve Atölye Birimi
İdari ve Mali İşler Birimi
Döner Sermaye
  EĞİTİM HİZMETLERİ
Eğiticiler
Hizmetiçi Eğitimler
Ders İçerikleri
  SOSYAL TESİSLER
Misafirhane
Yemekhane
  KURS ALBÜMLERİ
Kurum Resim Albümü
Kursiyer Resim Albümü
Çiftçi ve Operatör Resim Albümü
Üye Girişi


 


 
“TARIMSAL NÜFUS GENÇLEŞİYOR PROJESİ” KAPSAMINDA MÜDÜRLÜĞÜMÜZDE “BİTKİ ZARARLILARI İLE MÜCADELE EĞİTİMİ”NİN SERTİFİKA TÖRENİ 05.12.2013 TARİHİNDE YAPILDI.
Bakanlığımız Eğitim, Yayım ve Yayınlar Dairesi Başkanlığı, İŞKUR ve Türkiye Ziraat Odaları Birliği arasında imzalanmış olan “Aktif İşgücü Piyasası Programları İşbirliği Protokolü” çerçevesinde “Tarımsal Nüfus Gençleşiyor Projesi” kapsamında Müdürlüğümüzde gerçekleştirilmiş olan “Bitki Zararlıları İle Mücadele Eğitimi”nin sertifika töreni 05.12.2013 tarihinde yapıldı. Törene Adana Vali Yardımcısı Sayın Halil ARSLAN, GTHB Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Bitki Sağlığı Daire Başkanı Sn. Dr. Birol AKBAŞ, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Sn. Haşim MEYDAN, Müdürümüz Sn. Ramazan BÜLBÜL, Seyhan Ziraat Odası Başkanı Sn. Süleyman GİRMAN, Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Sn. Rıfat KODAL çeşitli kamu ve kuruluş müdürleri ve davetliler katıldı. Törende Müdürümüz Sn. Ramazan BÜLBÜL kurumumuzun tarihçesi ve yaptığı çalışmalar hakkında bilgi verdi. 64 saatlik eğitim alan 12 kişi kursu başarıyla bitirip belge aldı. Kursiyerler belgelerini Adana Vali Yardımcısı Sayın Halil ARSLAN, GTHB Tarımsal Araştırmalar ve Politikalar Genel Müdürlüğü Bitki Sağlığı Daire Başkanı Sn. Dr. Birol AKBAŞ, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Sn. Haşim MEYDAN, Müdürümüz Sn. Ramazan BÜLBÜL, Seyhan Ziraat Odası Başkanı Sn. Süleyman GİRMAN ve Yüreğir Ziraat Odası Başkanı Sn. Rıfat KODAL’dan aldılar.
   
 
   
   
 ADANA ZİRAİ ÜRETİM İŞLETMESİ TARIMSAL YAYIM VE HİZMETİÇİ EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ
KÖPRÜLÜ MAH. MİTHAT ÖZSAN BULVARI 01230 YÜREĞİR ADANA TEL : (0322) 344 1644 - (0322) 344 1647 FAKS: (0322) 344 1993